Ceny máme jak v Kč, tak i v Eurech . Dole na konci stránky si vyberte měnu, která vám lépe vyhovuje. Platba možná v obou měnách. 

Zapůjčení, prodej i ušití značkových svatebních šatů.

Nejsme typický svatební obchod! Naším cílem je nabídnout zákaznicím kvalitní značkové šaty, co největší výběr za co nejnižší cenu.

NEVYBÍREJTE ŠATY OČIMA 🚩🤩

Spoustu nevěst přijdou vyzkoušet model, který jim padl do oka nebo přijdou s jasnou představou toho, co chtějí a nechtějí. Dokonce již na ramínku dokáží říci, že tyto šaty určitě NE, protože mají to a ono co se jim nelibí. Když si pak ale takové nevěsty šaty vyzkoušely, byly velmi překvapené, že nakonec odešly s naprosto jinými šaty, než pro které si přišly.

PŘIJĎTE SI K NÁM VYZKOUŠET, CO VÁM NEJVÍCE SLUŠÍ A V ČEM SE CÍTÍTE NEJLÉPE. TEPRVE PAK VYBÍREJTE Z KOLEKCÍ ONLINE S JISTOTOU💃 👠

NAŠE ŠATY LZE RŮZNĚ KOMBINOVAT❤️‍🔥🔥

Tzn., pokud se někomu nelíbí krajka, rukávy, vlečka apod. to vše lze změnit! Můžete například říci: " chci korzet šatů#A, sukni šatů#B, a krajku šatů#C! Takto si vytvoříte své vysněné šaty! Podmínka je, že tyto kombinace musí být od jakýchkoliv modelů stejného designéra.

V současné době trvá ušití šatů mezi 2-3 měsíců