Jak objednat?

Kdy máte svatbu?

Pokud máte do svatby méně než dva měsíce, podívejte se na kolekci skladem. Pokud máte více času, pak se podívejte do kolekce 

"na ušití". Šaty vám ušijeme třeba i jen k zapůjčení.

Výběr tvaru šatů

Je velice důležité, vybrat ten správný tvar šatů. Některé nevěsty mají rády například boční ramínka, nebo jistý tvar šatů, který by jim ve skutečnosti vůbec nemusel slušet. Proto doporučujeme přijet si šaty nejprve vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že většina našich zákaznic bydlí od nás hodně daleko, navrhujeme, aby si zašly vyzkoušet šaty do salónů v jejich okolí a pak teprve vybírali na jisto u nás.

Výběr materiálu

Vzhledem k tomu, že většina kolekcí nabízí různé změny na šatech, podívejte se do sekce " tipy a triky", kde si vyberte různé detajly a materiál i barvu šatů.

Velikost

Spolupracujeme s více designéry a každý má jinou tabulku velikostí. Proto pro objednání správné velikosti nám prosím zašlete v dotazníku dané míry, abychom zkontrolovali, jaká velikost by vám sedla nejlépe.

Faktura

Jakmile si ujasníme všechna vaše přání, vše zaevidujeme ve faktuře.

Platba

Je nutné zaplatit 50% z částky na faktuře a zbytek až při předání šatů/ objednaného zboží. Samozřejmě preferujete - li jednorázovou platbu, není problém.


Chtěla bych si objednat šaty ...