BLOG

novinky a zajímavosti

V našem salonu nabízíme značkové svatební šaty za cenu kolem 10.000,-Kč a zapůjčení bývá kolem 6.500 - 7.000,-kč, záleže na prodejní ceně šatů a také na tom, jestli předtím již byly použity. Každým zapůjčením, se půjčovací cena šatů nebo kupní cena snižuje.

Vzhledem k tomu, že v dnešní virové době není nic jistého, vlády ve všech zemích neustále mění pravidla a obchody i výrobna se opakovatelně zavírá, otevírá, zavírá.... a nejspíš i většina z vás také neví, jestli svatba bude nebo kdy bude, doporučujeme vám učinit objednávky co nejdříve, nenechávejte případné šití šatů na poslední chvíli, protože...

Druhy krajek

10.07.2020

Pokud si od nás plánujete objednat šaty s krajkou, zde je popis vzhledu i vlastností, se kterými je nutné počítat před objednáním. Jakmile bude objednávka odeslána, nic se měnit už nemůže a objednávka se nedá zrušit.

Odstíny barev

25.04.2020

Nejedna nevěsta se ptá na vzorky materiálu. Jsou zbytečné a vysvětlíme vám proč:

Přátelé, vzhledem k tomu, že se stává, že některé modely jsou více populární než si designér dokázal představit, stává se i, že dojde krajka - zdobení. V takovém případě je samozřejmě nahrazena a to co nejpodobnějším, avšak je tedy nutno počítat, že se vzhled přeci jen o něco liší.

Krásně třpytivé... Spodní materiál může být i v barvě bílá, pudrová nebo cappuccino

S těmito šaty jsme již experimentovali v minulosti, právě proto, že jsou tak moc oblíbené a další jejich možná verze je například takto. Dekorace poskládaná trošku jinak, hlubší výstřih. Na konci sukni zpevňovací lem, zapínání zip i vázání.