otevřeno dle objednání (úterý až sobota)

ŠVADLENA  A  ÚPRAVY


Vzhledem k tomu, že se snažíme nabídnout zákaznicím značkové kvalitní zboží, za co nejlepší cenu a co největší výběr, udělali jsme změny v ceně. 

Cena, kterou nyní vidíte v našem E-shopu nebo skladem NEzahrnuje případné úpravy  švadlenou (a to ani u šatů zapůjčených) a to z toho důvodu, že cca 6 z 10 zákaznic šaty sedí, úpravy tedy ve většině případech nutné nejsou a tak je zbytečné a nefér je započítávat do každé ceny a každé zákaznici, jak to dělají ostatní salony.

Proto jsou naše šaty nyní o dosti levnější.  Ostatní salony prodávají šaty kolem  20. 000,-Kč včetně případných úprav švadlenou. My ty samé šaty prodáváme minimálně o 5.000-7.000kč levněji, což znamená, že i kdyby jste potřebovala nějaké úpravy na šatech, stále dosti ušetříte!


Co když budou úpravy nutné? 

* Spolupracujeme se švadlenou z okolí, která na vyžádání do salonu přijde, našpendlí a upraví co je třeba. Její služby jsou placeny zvlášť, jak již psáno výše. Účtuje si 120,-Kč/h za schůzku v salonu a úpravy stojí mezi 200-1700,-Kč (nikdo doposud víc ještě neplatil).

* Může se ale stát, že v době, kdy je více svateb, naše švadlena nebude schopná sloužit všem zákaznicím a v takovém případě vám dáme doporučení a kontakt na švadleny v Brně, se kterými také spolupracujeme, případně si můžete zajistit švadlenu ve vašem okolí. 

* při našpendlení šatů vám švadlena oznámí orientační čas úprav, ale vždy se řídíme dle data svatby. To znamená, že vám zaručíme, že do svatby budou úpravy včas provedeny, ale pokud po vás přijde nevěsta, která má svatbu dříve, budeme upravovat její šaty přednostně.