ŠVADLENA  A  ÚPRAVY


Vzhledem k tomu, že se snažíme nabídnout zákaznicím značkové kvalitní zboží, za co nejlepší cenu a co největší výběr, udělali jsme změny v ceně. 

Cena, kterou nyní vidíte v našem E-shopu nebo skladem NEzahrnuje případné úpravy  švadlenou (a to ani u šatů zapůjčených). Proč mají ostatní salony šaty o dosti dražší? Jeden z důvodu je, že do nich započítávají již možné úpravy švadlenou. Některé zákaznice úpravy potřebují, jiné zase ne a není tedy fér, je započítávat každému. To zvyšuje cenu šatů o několik tisíc korun, protože salon nemůže vědět, jestli úpravy třeba budou, jak složité atd., proto se cena zbytečně zvýší.

Ať už vaše šaty úpravy budou potřebovat nebo ne šaty u nás vám i tak vyjdou mnohem levněji. Ostatní salony prodávají šaty kolem  25. 000,-Kč včetně případných úprav švadlenou. My ty samé šaty prodáváme minimálně o 5.000-7.000kč levněji, což znamená, že i kdyby jste potřebovala nějaké úpravy na šatech, stále dosti ušetříte!


Co když budou úpravy nutné? 

* Spolupracujeme  s několika švadlenami v okolí salonu (Brno + Bučovice)  a dle místa bydliště vás odešleme za nimi. Tzn. přijdete si vyzkoušet, že bylo vše ušito vpořádku, šaty si odnesete s sebou a pak sjednáte schůzku se švadlenou. Pokud bydlíte v okolí salonu (vesnice v okolí), pozveme na schůzku  do salonu místní švadlenu (bývá hodně zaneprázdněná, proto ji používáme pouze na nevěsty v okolí). Její služby jsou placeny zvlášť, jak již psáno výše. Účtuje si 120,-Kč/h za schůzku v salonu a úpravy stojí mezi 200-1700,-Kč (nikdo doposud víc ještě neplatil).

* při našpendlení šatů vám švadlena oznámí orientační čas úprav a cenu cca. Švadlena místní upravuje šaty vždy dle toho, kdy má nevěsta svatbu. To znamená, že vám zaručíme, že do svatby budou úpravy včas upraveny, ale pokud po vás přijde nevěsta, která má svatbu dříve, budeme upravovat její šaty přednostně. Pokud budete odeslání za jinou švadlenou, se kterou spolupracujeme, ta se řídí podle toho, kdo dříve přijde, tudíž šaty jsou mnohem rychleji upraveny. Co se týče cen za úpravy, všechny švadleny, se kterými spolupracujeme mají stejný ceník., nutno jim podotknout, že vás posílá náš salon.

* pokud jste zdaleka, můžeme vám šaty ušité zaslat poštou a vy si je případně necháte upravit švadlenou v místě vašeho bydliště:

klikněte zde:

napiště do hledáčku " švadlena + místo vašeho bydliště"  a mapa vám ukáže švadleny a krejčovství ve vašem okolí.