ŠVADLENA  A  ÚPRAVY

Vzhledem k tomu, že se snažíme nabídnout zákaznicím značkové kvalitní zboží, za co nejlepší cenu a co největší výběr, udělali jsme změny v ceně. Cena, kterou nyní vidíte v našem E-shopu NEzahrnuje případné úpravy naší švadlenou a to z toho důvodu, že cca 6 z 10 zákaznic šaty sedí, úpravy tedy ve většině případech nutné nejsou a tak je zbytečné a nefér je započítávat do každé ceny a každé zákaznici, jak to dělají ostatní salony nebo eshopy. Proto jsou naše šaty nyní o dosti levnější. 

Co když budou úpravy nutné? Máte možnost si objednat švadlenu, se kterou spolupracujeme za zvýhodněné ceny:

  • zkouška šatů se švadlenou 100,- Kč/h
  • úprava délky nebo šířky rukávu nebo průramku 100 - 400,- Kč
  • úprava vlečky 300,-Kč
  • úprava zapínání 100 - 500,- Kč
  • úprava vlečky - našití háčku k zachycení vlečky 200,- Kč
  • úprava délky šatů 300 - 500,- Kč 

(prosím počítejte s tím, že ve většině případech je nutné délku upravit, protože ji designér dělá vždy o pár cm delší než naměřeno z důvodu, kdyby šaty byly krátké, nic by se s nimi bohužel už dělat nedalo, ale delší se vždy dají upravit. Nejde totiž odhadnout na 100% délku s botami, které většina nevěst při objednání nemá ještě zakoupené, extra délku pro spodnici, dále někdy si nevěsty neuvědomí, že při jimi odsouhlasené délce by třeba vyčnívaly boty, což by se někomu nemuselo líbit, takže finální délku je nejlepší upravit až s naší nebo jinou švadlenou.)

Ceny jsou pouze orientační, protože nelze předem určit náročnost úprav dle typu šatů, tudíž celková cena může být levnější i dražší. Bojíte se, aby úpravy švadlenou nestály moc? Maximální cena pro úpravu šatů je 1500,- Kč (tedy zatím jsme větší úpravy nikomu nemusely dělat) a ve většině případech šlo u zákaznic pouze o zkrácení sukně za 300-500,- Kč. Úpravou se však nemyslí těžké přešívání šatů, např. zhubnete - li hodně nebo naopak přiberete nebo nečekaně otěhotníte - v takovém případě by cena za úpravy mohla být vyšší!