Korona Virus a objednávky

Vážené zákaznice. Vzhledem k tomu, že nás i dodavatele postihla spousta nečekaných opatření díky korona viru, rozhodli jsme se vámi již objednané šaty zaslat poštou (pro co nejrychlejší doručení), přímo na vaši adresu.

Jak vše bude probíhat?

Jakmile nám potvrdíte, že souhlasíte se zasláním šatů na vaši nebo jinou adresu, šaty budou odeslány kurýrem a předpokládaná doba doručení je cca 14 dnů (ale samozřejmě budou - li stále nějaké omezení, dodání se může zdržet). Obdržíte trackové číslo zásilky, a zásilku pak můžete sledovat online (kde přesně vám bude doručeno emailem). Po té je nutné zaslat zbývající částku za objednávku (stejně jako před tím) převodem na náš bankovní účet, jako je na faktuře.

Jakmile bude zásilka doručena:

1/ sledujte, že balíček není poškozen - bude li mít někde zalepené trhliny, prosím zkontrolujte před doručujícím, že nedošlo k poškození( pořezání) šatů, v takovém případě by kurýr byl svědek, že k tomu došlo poštou a ne vámi a bylo by nutné oznámit vše a nafotit kurýrovi (stává se to zřídka, ale kdyby se to náhodou stalo vám je nutné vás s touto možností obeznámit).

2/ většina šatů jsou honosné a proto se balí vakuově, aby se zmenšil obsah, ale také aby se zamezilo poškození šatů. Jak balíček otvírat? Menšími nůžkami a opravdu opatrně, aby jste neprostřihla materiál. Rozhodně nezabodávat nůž nebo nůžky přímo do balíčku ale jen jemně odstřihávat - odloupávat vrstvy balení.

3/ počítejte s tím, že šaty budou zmačkané. Máte na výběr:

a/ šaty dovézt do salónu na napaření a po té se objednat na schůzku pro případné úpravy šatů

b/pokud bydlíte daleko, šaty poslat do salonu přes pobočku Zásilkovny. V takovém případě bychom vám poslali bar kód k vytisknutí, který byste nalepili na balíček a poštovné hradíme my. jakmile by šaty byly napařené a nachystané na zkoušku objednali bychom vás.

c/šaty si dle instrukcí, které bychom vám zaslali, vyžehlíte sama, do salónu na zkoušku nepřijedete a dostanete slevu 1000,- Kč. Obal na šaty a ramínko by vám bylo zasláno poštou.

musíte se rozhodnout, který bod preferujete ještě před posláním zbývající částky na účet, protože po té se faktura již nebude moci upravit.

Vzhledem k tomu, že je více zákaznic, kterým budou šaty takto zaslány, prosím berte na vědomí, že mají přednost nevěsty s dřívějším datem svatby, aby se vše stihlo na čas.

Děkujeme za pochopení. Moc nás mrzí, že nastalo zpoždění a spousta plánů se obrátilo oběma stranám naruby, ale není to chyba ani naše ani vaše a důležité je aby se od teď situace už jen zlepšovala a začaly se otevírat i hranice ve všech zemích a vše začalo fungovat jako předtím, bez omezení a tedy i dodání bylo co nejrychlejší bez zpoždění.

Pro jakékoliv otázky nás neváhejte kontaktovat.

vaše ANTEVA

❤️