Korona Virus a objednávky

13.01.2021

Vážené zákaznice. 

Vzhledem k tomu, že v dnešní virové době není nic jistého, vlády ve všech zemích neustále mění pravidla a obchody i výrobna se opakovatelně zavírá, otevírá, zavírá.... a nejspíš i většina z vás také neví, jestli svatba bude nebo kdy bude, doporučujeme vám učinit objednávky co nejdříve, nenechávejte případné šití šatů na poslední chvíli, protože pokud se stane, že budeme muset my nebo výrobna býti zavřeni, objednávka nelze stornovat a může tak dojít ke spoždění dodání. 

Pokud máte svatbu až za delší dobu, je lepší šaty objednat již nyní a míti je doma nachystané, jakmile se situace zvolní a být připravená na svatbu. I před Covidem si u nás zákaznice objednávaly šaty i rok dopředu, je to pak méně stresu a také si můžete být jisti, že vámi oblíbené šaty budou možny stále ušít. Designérovi totiž může dojít krajka třeba ve vámi oblíbených šatech nebo odstín, který si žádáte a může trvat nějakou dobu, než ji doplní, takže při objednání na poslední chvíli by nemuselo být možné zrovna vámi vybrané šaty ušít.

Pokud máte nestabilní postavu a mění se vaše velikost, šaty lze objednat na vázání nebo zip s vázáním, kdy se dájí šaty stáhnout až o 2 velikosti, takže můžete nechat ušít větší v případě přibrání a v případě, že naopak hubnete, můžete pak šaty utáhnout. Případné úpravy šatů, budou-li nutné můžete nechat až před svatbou, hlavní je mít šaty doma.

vaše ANTEVA

❤️