19034 reálné foto

06.05.2019

Tyto šatičky byly již vyrobeny v několika barevných kombinací. Nejhezčí jsou krémové s vrstvou tělového tylu na sukni. Která kombinace se nejvíce líbí vám?

Krajka je zdobena korálkami. Boční ramínka nepadají, protože jsou přišity k tylu. Tyl má barvu tělovou, aby byl co nevíce neviditelný na kůži, ale kdo preferuje naopak v barve krémové stejně jako dekoraci, není problém ušít dle vašich přání. Pokud někomu vadí lem kolem krku, protože je viditelný, je možné na přední straně materiál udělat bez lemu, tedy jen zastřižený. S leme šaty lépe drží, zatímco bez lemu se s ramínky dá různě posouvat a jsou spíše na volno.

komu vadí vlečka, šaty se mohou ušít bez ní, nebo můžete využít kombinaci extra oddělávací sukně s vlečkou, která se dá zapůjčit i zakoupit.

Zadní strana šatů nemá na originální fotce korzet, stejně tak jako na této reálné fotce. Je tam pouze tyl a krajka. Pokud jste hodně hubená a nepotřebujete pas a postavu zpevnit a zúžit, pak doporučuji tento styl. Pokud ale potřebujete pas zúžit a utáhnout, je nutné, aby byl korzet i ze zadní strany. Stejně tak si můžete vybrat i jiný styl vázání nebo celá záda zakrytá. Výběr je na vás.